Drzwi przesuwne Smart Slide

Profil Rehau Slide
Gwarancja 2 Lata
Grubość profilu 156 mm
Przenikalność drzwi Uw* 0,8 W/m2K
Przenikalność szyby Ug od 0,5 W/m2K
smart slide

Drzwi przesuwne SMART SLIDE SYNEGO to najnowsza propozycja charakteryzująca się bardzo dobrymi parametrami termicznymi. Dzięki drzwiom Smart Slide uzyskujemy lepsze możliwości aranżacyjne oraz zyskujemy więcej przestrzeni w swoim domu lub mieszkaniu.

Maksymalny wymiar drzwi SYNEGO SMART SLIDE to 4 m x 2,6 m. Zachowują niezwykłą lekkość przesuwania dużych gabarytowo skrzydeł. Można je otwierać i zamykać przy niewielkim wysiłku i w kilku prostych ruchach. Drzwi Slide to doskonałą alternatywa do systemów przesuwnych PSK oraz HS. Charakteryzują się również doskonałym współczynnikiem ceny do systemów HS.

Oprócz wysokiej jakości szyb termoizolacyjnych w standardzie, w systemie przesuwnym SLIDE można również zastosować szyby dźwiękochłonne. Dzięki temu tłumią one hałas nawet do 43 decybeli. Gwarantuje to niemal 20-krotną jego redukcję i błogą ciszę we wnętrzu domu.

drzwi przesuwne smart slide rehau
  • drzwi tarasowe przesuwne, zapewniają ciszę, ciepło, odporność na deszcz i ochronę przeciwwłamaniową,

  • zastosowanie okuć firmy Roto Patio Inowa sprawia że przesuwanie ogromnych skrzydeł jest proste i nie wymaga użycia dużej siły,

  • zespół jezdny wyposażony w kółka poruszające się po aluminiowej prowadnicy,

  • dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem,

  • 4 punkty ryglowania w standardzie,

  • * dotyczy drzwi Slide o wymiarach 3000 mm / 2300.

Nowy komfort obsługi drzwi Slide

Innowacyjny mechanizm okucia Roto Patio Inowa umożliwia zamykanie drzwi SYNEGO SLIDE w mgnieniu oka. Dzięki temu obsługa drzwi przesuwnych slide jest bardzo łatwa i intuicyjna dla użytkownika. Otwieranie oraz zamykanie odbywa się swobodnie i niemal automatycznie i może być wykonane przy minimalnym wysiłku.

Element przesuwny jest dociskany równomiernie do ramy dzięki mechanizmowi zamykającemu wraz z umieszczoną na całym obwodzie uszczelką. Dzięki temu mamy wysoki stopień szczelności również w przypadku silnych opadów. Elegancki design dzięki ukrytym elementom okucia Roto Patio Inowa.

Zainspiruj się drzwiami Smart Slide