Bramy garażowe Wiśniowski

Gwarancja 5 lat
Grubość panelu 40-60 mm
Bezpieczne panele, wygodna obsługa
Pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
Przenikalność cieplna panelu Innovo U 0,33 W/m2K
bramy garażowe

Brama garażowa jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia każdego domu. Powinna być bezpieczna, cicha, funkcjonalna,  i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy Wiśniowski, które posiadamy w naszej ofercie. Nasza oferta obejmuje: bramy segmentowe, roletowe, a także uchylne.

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

Bramy segmentowe UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Bramy garażowe Wiśniowski są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość uzyskujemy dzięki panelom wypełnionym pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Charakterystyka bram:

  • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
    bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej,
  • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża,
  • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową,
  • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych,
  • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża,
  • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych,
  • brama uszczelniona na całym obwodzie,