okna pcvbramy garażowe Białystokdrzwi zewnętrzne Białystok 

PROMOCJA WAKACYJNA 2019

Promocja okna pcv

Polecamy:

drzwi drewniane baranski

drzwi podnoszono przesuwne

Drzwi podnoszono przesuwne HS

Infolinia Okno Projekt:

tel. +48 85 871 03 43

wyceny@bialystok-okna.pl

 

firma przyjazna

 

firmę poleca ODI

Skontaktuj się z nami

Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB
  captcha

  Ostatnie Realizacje

  Okna Salamander

  Okna bluEnergy - Jakość Roku 2014 

  Abakus bluEnergy

   

  Ukryte zawiasy Roto Designo

  Właściciele pięknego domu mają na ogół wysokie wymagania w odniesieniu do estetyki okien. Zgodnie z obecnymi trendami im mniej widoczny jest \"mechanizm\" okna, tym ładniej. Zawiasy i inne elementy okucia mogłyby zakłócać harmonię i minimalizm formy okna. W tej dziedzinie Roto NT Designo wyznacza nowe standardy.

  Elegancki styl: Roto NT Designo - esteta wśród okuć do okien.
  Innowacyjny system okuć, których nie widać na oknie.

  Ukryte zawiasy, brak \"narzucających się\" osłonek - nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędności czasu podczas mycia. Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 100stopni, co przeciwdziała przypadkowemu uderzeniu skrzydła o obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.

   

   

   

  Piękne i komfortowe: kąt otwarcia 100°.
  Ukryte zawiasy, brak \"narzucających się\" osłonek - nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędność czasu podczas ich mycia. Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przeracza 100°, co przeciwdziała przypadkowemu uderzaniu skrzydła o obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.

   

  Mocna strona piękna: do ciężkich i bezpiecznych skrzydeł.
  Okucie Roto Designo w wersji stndardowej może być stosowane do skrzydeł o masie do 80 kg. Dostępne są również rozwiązania do skrzydeł o masie 130 kg.

  Innowacyjna koncepcja bezpieczeństwa: w skład Roto Designo wchodzą małe, kompaktowe elementy strony zawiasowej. Dzięki temu na oknie pozostaje wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe zabezpieczenie - do klasy WK 2 włącznie. Zabezpieczenie antywyważeniowe jest zintegrowane fabrycznie w konstrukcji zawiasu dolnego.

  Urzekająco proste: Roto Designo jest w pełni zintegrowany.
  Roto Designo jest w pełni kompatybilny z modułowym systemem Roto NT, co znacząco redukuje nakład pracy przy okuwaniu.

  Roto Designo jest generalnie prostszy w montażu, nawet przy okuwaniu ręcznym. Elementy umieszczane są w narożu, co eliminuje ewentulane niedokładności. Do okucia całego okna wystarczy tylko jedna osoba.

  Podobnie jak w Roto NT, także w Roto Designo możliwy jest w pełni zautomatyzowany montaż skrzydeł.

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)