okna pcvbramy garażowe Białystokdrzwi zewnętrzne Białystok 

PROMOCJA WAKACYJNA 2019

Promocja okna pcv

Polecamy:

drzwi drewniane baranski

drzwi podnoszono przesuwne

Drzwi podnoszono przesuwne HS

Infolinia Okno Projekt:

tel. +48 85 871 03 43

wyceny@bialystok-okna.pl

 

firma przyjazna

 

firmę poleca ODI

Skontaktuj się z nami

Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB
  captcha

  Ostatnie Realizacje

  Okna Salamander

  Okna bluEnergy - Jakość Roku 2014 

  Abakus bluEnergy

   

  Firma Okno Projekt działa na rynku w Białymstoku Łapach i okolicach od 1996 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszej działalności. Przez wiele lat zdobyliśmy praktyczną oraz merytoryczną wiedzę, ale bezustannie podnosimy poziom oferowanych przez naszą firmę produktów i usług.

  Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oraz montażem okien i drzwi produkowanych z profili PCV Niemieckiego koncenru Bruegmann&Salamander , profili drewnianych oraz aluminiowych. Posiadamy w swojej ofercie między innymi okna energooszczędne, pasywne, bramy garażowe oraz stolarkę drzwiową.

  Profesjonalne doradztwo, precyzyjne wyceny oraz bezpłatny pomiar to czynniki które w pierwszej kolejności powinny być brane pod uwagę przez inwestora. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy Państwa do naszych punktów sprzedaży w Białymstoku oraz w Łapach oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez pocztę e-mail.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

   

  wyceny@bialystok-okna.pl

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.18 (31 Votes)